Červen 2012

Foto vítězného návrhu

25. června 2012 v 14:49 | Silva |  Rozhledna

Foto vítězného návrhu.
Autorem je Ing. Ondřej Balážik, spolupráce Ing. arch. Marta Balážíková,
Pavel Petrů.


Soutěž o podobu rozhledny

25. června 2012 v 14:31 | Silva |  Rozhledna
Jak jistě všichni víte, podhostýnský mikroregion vyhlásil v období 29.03.2012 - 11.05.2012 veřejnou projektovou anonymní architektonickou soutěž na vypracování návrhu rozhledny Kelčský Javorník.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 56 návrhů, z nichž porota vybrala sedm nejlepších, které postoupily do užšího výběru. Porota pracovala ve složení: M. A. Svatopluk Sládeček, Ing. arch. Ladislav Pastrnek, Ing. Jan Slanina, MVDr. Dana Walterová a Ing. Antonín Stodůlka. Projekty byly hodnoceny z hlediska ideové a výtvarné kvality, hospodárnosti a finanční přiměřenosti a také vhodnosti a trvanlivosti použitých materiálů.

Jak se návrhy umístily a jakou získaly cenu najdete na stránkách http://www.cka.cc/souteze/vysledky/rozhledna-kelcsky-javornik

Další informace o průběhu soutěže a jejím výsledku najdete na stránkách: http://www.podhostynsko.cz/index.php?main_m=uredni_deska

Všechny projekty, které byly do architektonické soutěže přihlášeny, má vyhlašovatel soutěže povinnost do tří měsíců od ukončení soutěže vystavit. Datum výstavy bude zveřejněn na stránkách Podhostýnského mikroregionu www.podhostynsko.cz.


Sraz na podzim

11. června 2012 v 13:29 | Silva |  Členské schůze
Darzí přátelé,
oznamuji Vám změnu místa a termínu podzimního srazu.

Září a Tesák se ruší.

Nově:

termín 19.-21.10.2012
místo Chata Bečvice

Počty osob a jména hlaste stejně jako loni Peťovi Navrátilovi.

Akce je sice ještě daleko, ale jak vidíte z termínu, o víkendy na chatách je zájem. Takže neváhejte a pište, kapacita je omezená.

Těšíme se na vás

Silva a spol.